ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Dne 25. května 2010 pokračovala pod záštitou DDM "Jednička" a BESIP Dopravní soutěž mladých cyklistů.

Zatímco v dubnu probíhala hlavně teoretická příprava, při které se probíraly pravidla silničního provozu, dopravní značky, řešení situací na křižovatkách či vybavení jízdního kola, tentokrát došlo na praktický výcvik.

Na dětském dopravním hřišti jsme během dvou vyučovacích hodin ještě bleskově zopakovali teorii (značky, křižovatky, pravidlo pravé ruky), potom si děti nasadily z domova donesené helmy a daly se do ježdění. Na 10. června se chystá závěrečná zkouška pro získání "Průkazu cyklisty". Ta bude obnášet kromě předvedení praktické jízdy také test s dvaceti otázkami z pravidel silničního provozu. A protože se tentokrát na hřišti ještě dost chybovalo, budeme muset ještě ve škole v tělocvičně hodně trénovat a opakovat, aby v červnu u zkoušek všichni uspěli.

Mgr. Marta Mokrá

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.