Blíží se konec školního roku a my jsme se vydali na poslední výlet. V sobotu 5. 6. jsme zamířili do Adršpašských skal.

Motoráček nás vysadil přímo uprostřed přírody a zanedlouho jsme s úžasem stáli před nádherným skalním jezírkem, kde se natáčela pohádka Třetí princ.

Procházkou jsme došli na sloní náměstí. Objevovali jsme krásné skalní útvary, např. hřib, kapra, indiány, cukrovou homoli nebo starostu a starostovou. Na projížďku lodičkou bychom museli čekat tři hodiny, proto jsme se alespoň vypravili k velkému vodopádu a osvěžili se ledovou sprškou. Příjemným chládkem jsme dorazili k výstupu ze skal a po malém občerstvení jsme se vydali na blízké nádraží. Sluníčko nám přálo a výlet se nám moc líbil.

Žáci ŠD, Milena Procházková – vychovatelka, Mgr. Miroslava Kubicová