Na závěr školního roku se vydali žáci 2. B, 1. B a skupina žáků 5. třídy do Borovničky, kde je velice pěkný areál pro školy v přírodě.

Děti přijely po 9. hodině, ubytovaly se a všechny běžely k bazénu. Dva dny, které jsme prožili v Borovničce, byly plné zážitků, kromě koupání,jsme hráli stolní tenis, projeli jsme se na koni a prozkoumali okolí.Večer byl rej maškarních kostýmů spojený se soutěžemi a opékáním vuřtů. Žáci 5. třídy připravili stezku odvahy , na kterou se většina dětí těšila. Některé děti šly spinkat. Po stezce odvahy jsme pustili lampiónky štěstí a každý si přál, abychom se do Borovničky vrátili zase příští rok. Ráno jsme se opět šli koupat, následovalo vyhodnocení a rozdání cen, sbalení věcí a odjezd domů. Poděkování patří majitelům – manželům Burdovým za zajištění příjemného pobytu, výborného jídla a laskavého přístupu k dětem.

Mgr. Ivana Pešťáková, Mgr. Miroslava Kubicová, Milena Procházková