ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Na závěr školního roku se vydali žáci 2. B, 1. B a skupina žáků 5. třídy do Borovničky, kde je velice pěkný areál pro školy v přírodě.

Děti přijely po 9. hodině, ubytovaly se a všechny běžely k bazénu. Dva dny, které jsme prožili v Borovničce, byly plné zážitků, kromě koupání,jsme hráli stolní tenis, projeli jsme se na koni a prozkoumali okolí.Večer byl rej maškarních kostýmů spojený se soutěžemi a opékáním vuřtů. Žáci 5. třídy připravili stezku odvahy , na kterou se většina dětí těšila. Některé děti šly spinkat. Po stezce odvahy jsme pustili lampiónky štěstí a každý si přál, abychom se do Borovničky vrátili zase příští rok. Ráno jsme se opět šli koupat, následovalo vyhodnocení a rozdání cen, sbalení věcí a odjezd domů. Poděkování patří majitelům – manželům Burdovým za zajištění příjemného pobytu, výborného jídla a laskavého přístupu k dětem.

Mgr. Ivana Pešťáková, Mgr. Miroslava Kubicová, Milena Procházková

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.