ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Ráno 15. 6. 2010 jsme měli sraz v 9:40 na vlakovém nádraží. Vlak vyjížděl v 9:57 směr Turnov, tam jsme přestoupili do vlaku, který nás odvezl do Jinolic.

Odtud jsme šli pěšky asi 3 km k naší ubytovně. Rozdělili jsme se na pokoje a měli hodinu volno. Paní učitelka si na nás vzala posily – manžela a psa Sárynku. Po volnu jsme vyrazili do Prachovských skal na výšlap. Po návratu kluci hráli fotbal a holky šly mezitím na večeři. Byly hranolky se smaženým sýrem a tatarkou. Po večeři se promítalo o plazech a Prusko-Rakouské válce. Následovalo volno a v 10 hodin večerka. Ráno po snídani jsme si sbalili a navštívili muzeum, kde jsme si vyslechli povídání o žábách a o Prachovských skalách. Pak už směr vlak, vzali jsme to přes zříceninu hradu Pařez a v 13:45 nás unášel vlak směr domov. Na nádraží už na nás čekali rodiče. Děkujeme moc paní učitelce Šturmové za hezký výlet, moc se nám tam líbilo. Chtěli bychom ještě někdy takový zažít.

Bára Janáková a Míša Demlová

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.