ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Dne 9. 9. 2010 se vydali žáci 1. stupně za pohádkovými postavičkami do Jičína, který každý rok touto dobou ožívá pohádkou.

Všichni jsme se velmi těšili. Ačkoliv nám počasí nepřálo, pršelo a pršelo, dorazili jsme do Jičína. Prošli jsme kolem Rumcajse a vydali se na první nádvoří, kde jsme se posilnili svačinou a hurá za pohádkou. Shlédli jsme pohádku Fimfárum, prohlédli si výstavu knížek a už na nás čekali pohyblivé postavičky.

Pomalu přestávalo pršet a mohli jsme jít i na náměstí, kde část naší skupiny shlédla jinou pohádku. Další skupina malovala, luštila hlavolamy a řešila tajemné pohádkové záhady. V závěru každého výletu nesmí chybět nakupování dárečků a dobrot – tak jsme nakupovali. Trochu znaveni jsme šli k autobusu a jeli domů. Na rozloučenou s Jičínem vykouklo sluníčko a slíbilo, že se polepší a příští rok "snad" bude svítit dříve.

tř. uč. 1. stupně, vychovatelky ŠD a paní Šimková

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.