ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

V pondělí ráno jsme se shromáždili před školou a šli na autobusovou zastávku. Autobus sice přijel o čtvrt hodiny později, ale přijel...

Všichni nastoupili a po hodině jízdy jsme dorazili do Vrchlabí. Z Vrchlabí jsme se vydali pěšky do Strážného na chatu Diana. Tam jsme se ubytovali a naobědvali. Po obědě jsme měli hodinu volna. Pak jsme vyrazili na velkou túru do hor. Přišli jsme přesně na večeři. Po večeři jsme hráli hry, nejdříve venku a potom – když už se stmívalo - jsme se přemístili do klubovny. Druhý den jsme se vydali na celodenní výlet. Cesta vedla do kopce (jsme přece na horách) na Hříběcí boudy, kolem Rennerovek do bufetu Na Rozcestí. Zde jsme se posilnili. Krakonoš ale neměl dobrou náladu a seslal na nás déšť, pochod do Špindlerova Mlýna byl zdolán mokrou nohou. V místní cukrárně jsme si zaslouženě dali něco dobrého na zub. Autobusem jsme se dopravili do Strážného. Závěrečný kopeček byl poslední tečkou. Po večeři jsme se utahaní sešli v klubovně, napsali jsme malý testík a hráli hry.  Poslední den jsme se museli dostat pěšky do Vrchlabí na autobus a oběd jsme si již dali ve školní jídelně.

A. Vaisová, T. Pastvová – 6. třída

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.