Pátá třída naší školy využila nabídky DDM Jednička a užila si velmi příjemné dopoledne. Jednička připravila nabytý program.

Viděli jsme vystoupení dvou tanečních skupin různých žánrů, velmi zajímavé bylo cvičení psů Dundeeho a Bobeše paní Neumanové, navštívil nás kouzelník Miloš Malý (známý ze soutěže Talentmania).

Poučné byly ukázky složek Integrovaného záchranného systému, ukázka prostředků pro záchranu člověka, zkouška ochranných pomůcek policie a ukázka sebeobrany. Děti si ale mohly také vydatně zasoutěžit, získat odměny. Připravená byla střelba ze vzduchovky, kriket, skákání v pytli, chůdy, koloběžky apod. Dívky využily malování na obličej a chlapci trampolínu. Oblíbené bylo hraní tenisu na hrací konzoli. Probíhala zde zároveň výtvarná soutěž Trpaslíci v Jedničce. Nakonec si děti mohly opéct špekáček.

Ještě jednou děkujeme Jedničce za hezké dopoledne!

tř. uč. Marta Mokrá