Již tradičně naše škola pořádala letní tábor, tentokrát jsme vyrazili na Rýchory, kde nás čekalo osvobození zakleté vodní říše.

Ve čtyřech družinách – žab, čolků, komárů a kaprů jsme plnili řadu úkolů – vědomostní kvíz, fyzicky náročnou stezku, sportovní olympiádu a také cestu za pokladem. Nechyběl ani oblíbený turnaj v pexesu a starší žáby nám připravily soutěž v uzlování.

Během tábora jsme řádně prozkoumali okolí chaty Ozón, kde jsme byli ubytováni a při celodenním výletě i blízké Rýchory, prošli jsme Rýchorským pralesem a navštívili vojenský bunkr Stachelberg. Všem se nám na horách líbilo i počasí nám přálo.

táborníci ZŠ Podharť