Slunné počasí babího léta, jaké jsme si užívali nedávné dny, lákalo do přírody. V pátek 30. 9. vylákalo i družinu prvňáčků.

Cílem našeho výletu se stala dvorská loděnice, kde si děti opekly buřty a soutěžily. Vrcholný zážitek dětem připravili členové kanoistického oddílu, svezli je totiž na svých lodích po Labi.

Další výlet jsme uspořádali hned v sobotu 1.10. Zamířili jsme za krásami Českého ráje, navštívili hrad Valdštejn a zámek v Hrubé Skále a z rozhledny Hlavatice obdivovali vyhlídku na přírodní půvaby naší vlasti.

Chtěla bych touto cestou poděkovat rodičům, kteří nás doprovodili, panu Michalu Zárubovi, Aleši Friedovi a Jaromíru Kuchařovi za pomoc při organizování dětí na výletě.

Bc. Martina Kuchařová, vychovatelka