V průběhu celého prosince jsme si občas zapálili svíčky na adventním kalendáři, ozdobili jsme vánoční stromek a opět jsme v rámci matematiky soutěžili v logických úlohách ve Vánočním matematickém turnaji.

V adventním kalendáři měli žáci schované úlohy a získávali body. Nejúspěšnějšími řešiteli byli Lucie Serbousková, Anička Horáčková, Jan Záruba a Jakub Kejzlar. Než jsme se rozešli na zimní prázdniny, uspořádali jsme vánoční besídku. Děti si rozdávaly dárečky a hrály hry. Některé děti si připravily program, při kterém jsme se všichni pobavili. Na besídce byla příjemná atmosféra.

Děkuji své třídě za krásný průběh besídky. Panu Benákovi děkuji za vánoční stromek do třídy, paní Jizbové a paní Švorcové za pomoc s výzdobou třídy.

Přeji hezké vánoční svátky a úspěšný nový rok.

Marta Mokrá, tř. uč.