ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

alespoň v Podharti to platí doslova od 1. prosince. Nejenže jsme se probudili do zasněženého rána, navíc na začátek prosince družina naplánovala tradiční dílničky, tentokrát sladěné do bílé a zlaté barvy. Vánoční atmosféru od rána připomínaly všechny jednoduché a při tom vkusné výrobky, které se pod rukama šikovných dětí doslova vynořovaly na svět. Něžní andělé s peříčky či korálková vánoční ozdoba, vše spolu se stromečkem ve zlatém zdobení a ozdobné papírové taštičce, jak jinak než se sobíkem. Na výrobky, které si děti odnášely domů, mohly být náležitě pyšné.  Vánoce tedy v mnoha domácnostech mohly už skutečně přijít.
Děkuji všem paním učitelkám a vychovatelkám, bez jejichž obětavosti by se dílničky jen těžko obešly.
Markéta Hošková, vedoucí vychovatelka

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.