ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Dne 16. 11. 2018 jsme se vydali s paní učitelkou Šturmovou a Codrovou do Hradce Králové.

Po příjezdu jsme došli ke splavu Hučáku a stejnojmenné elektrárně. Průvodkyně nám ukázaly většinu elektrárny a vyprávěly o jejím založení. Dále nás seznámily s dalšími typy elektráren a vysvětlily jejich fungování. Exkurze byla velice zajímavá a poučná.  Byla tam například ukázka ekologických aut, která by se v budoucnu mohla objevit na silnicích. Informace byly velice přínosné a pochopili jsme spoustu nových věcí.
Po návštěvě Hučáku jsme došli do Aldisu, kde se konala výstava středních škol i učilišť z našeho regionu. Každý z nás si měl z čeho vybírat, přeci jen výběr střední školy není nic jednoduchého. Žáci prezentující každou školu nám předali užitečné informace o studiu a byli velice vstřícní. 
Ještě před odjezdem jsme se naobědvali v KFC a McDonaldu a hurá na cestu domů.

Vendula Jarolímková 9. třída

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.