ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

V sobotu 13. 10. rozezvučily školu dětské hlásky a bylo zas celé dopoledne pracovní rušno.

Úderem deváté hodiny se chodby zaplnily, avšak vzápětí už usazovala první účastníky jednotlivá stanoviště. Tentokrát zavítala mezi nás moudrá sova hned ve dvou výrobcích, za které se děti opravdu nemusely stydět. Pod šikovnýma rukama vznikaly krásné výzdoby do oken i dveří, havraní a květinové zápichy do květináče, ale i trojrozměrní zajíčkové. Vše probíhalo hladce a v pohodové náladě, vkusné výrobky mohou navodit v každé domácnosti hned po příchodu podzimní náladu. Dílny v družině již mají svou dlouholetou tradici a zájem o ně neklesá. Těšíme se už na další, tentokrát zimní tvoření.

Markéta Hošková, vedoucí vychovatelka

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.