ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Dne 3. října 2018 se 6 chlapců z 9. třídy vydalo do Brna na Mezinárodní strojírenský veletrh. Akci finančně podpořilo MAS ve Dvoře Králové nad Labem. Výběr chlapců byl orientován na jejich budoucí zaměření povolání – strojírenství, elektrotechnika, nástrojař a ITC………
Veletrhu se zúčastnilo velké množství vystavovatelů z celého světa, tím pádem si chlapci prověřili i to, jak zvládají komunikaci v anglickém jazyce. Každý tam našel svůj zájem, ať to byli různí roboti, 3D tiskárny, nová auta zn. Škoda, elektro automobily VXT, ale i staré výrobky, které vznikaly v minulém století. Mohli si nechat změřit zrak nebo zahrát mini golf.
Věříme, že celá akce splnila účel a bude dále podporována.
Mgr. Ivana Codrová
 

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.