5. B v ZOO
4. října jsme navštívili zoologickou zahradu. Exkurze byla odměnou za celorepublikovou akci „Ukliďme Česko“, které se žáci v září zúčastnili. Součástí byl i program věnovaný šelmám, kterým nás provedla paní Kratochvílová. Poutavé vypravování o zajímavostech ze života šelem děti zaujalo a užili jsme si podzimní dopoledne.

Mgr J. Šecová

Společný projekt 1. a 9. třídy
Dne 4. 10. jsme se my, deváťáci ZŠ Podharť, zúčastnili akce s prvňáčky v zoologické zahradě. Každý deváťák měl na starost svého prvňáčka, kterého vodil celé září do třídy. Společně jsme v Zoo vyplnili pracovní list. Nakonec jsme se rozloučili, ale počítáme s tím, že se ještě několikrát uvidíme. Po odchodu prvních tříd jsme vypracovali vlastní listy o pozorování zvířat. Celé dopoledne jsme si užili a těšíme se na další shledání s prvňáky!

za 9. třídu Matylda Svobodová a Vendula Jarolímková