Je 25. 9. a my se právě vracíme z výletu, který se konal v Praze. Po příjezdu jsme se vydali na Letiště Václava Havla, kde jsme prošli odbavením.

Poté následovala projížďka autobusem po přistávací ploše letiště. Viděli jsme, jaké vybavení mají hasiči. Zjistili jsme co se děje, když přistane letadlo, a pozorovali jsme přílety a odlety různých leteckých společností. Dozvěděli jsme se tu spoustu zajímavých informací o chodu letiště. Další část dne pokračovala v Národním technickém muzeu, kam jsme se přesunuli autobusem. Jakmile jsme dorazili do muzea, každý se mohl soustředit na to, co ho zajímá nejvíce. V muzeu jsme strávili tři hodiny a pak se vydali na zpáteční cestu.

za 9. třídu Adam Nápravník