ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Obyvatelé LDN mohou relaxovat v altánu, který pro ně vyrobili žáci ZŠ Podharť.

Obyvatelům léčebny dlouhodobě nemocných i pacientům a návštěvníkům Městské nemocnice, a. s., Dvůr Králové nad Labem bude pro chvíle odpočinku sloužit nový altán, který vymysleli a vytvořili žáci 7. A naší školy v rámci projektu Extra třída. Předání altánu se uskutečnilo ve středu 27. června a pásku slavnostně přestřihl ředitel nemocnice Ing. Miroslav Vávra.
Žáci do léčebny pro dlouhodobě nemocné chodili již v rámci etického projektu a zajišťovali kulturní program pro klienty. Asi tehdy se jim zrodil v hlavě nápad, že by pro obyvatele LDN a pacienty nemocnice mohli vytvořit oddychový koutek. Oslovili jsme proto pana ředitele nemocnice, který byl nápadu nakloněn a umožnil jej dětem zrealizovat. Při symbolickém předání ocenil jednání jejich i paní učitelky, která dětskou snahu koordinovala.
Chtěla bych poděkovat nejen žákům, ale i sponzorům projektu, paní učitelce Červinkové a také rodičům žáků, hlavně panu Žižkovi a panu Ing. Křížovi, bez jejichž pomoci by tento projekt nebyl uskutečněn.

Mgr. Vaňková Edita, ředitelka školy

Autor fotografií : Miroslava Kameníková - MÚ

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.