ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

18. 6. 2018 jsme se my, 8. třída ZŠ Podharť, vydali na školní výlet do Vysokých Tater.

Čekali jsme, že cesta bude dlouhá, ale díky procházce na rozhlednu Čarták nám utekla. Po příjezdu jsme se zabydleli, povečeřeli, šli prozkoumat okolí a zahrát si míčové hry. Následujícího rána nás čekala první velká túra. Lanovka nás vyvezla na Skalnaté pleso, odkud jsme viděli Lomnický štít. Další záchytný bod byla chata Zamkovského, kde jsme si odpočinuli a pokračovali na Teryho chatu, jejíž nadmořská výška byla 2015 m n.m. Tam jsme nabrali síly a vydali se na zpáteční cestu na Hrebionok, pod kterým nás vyzvedl autobus. Třetí den nás autobus dovezl do Biely Vody a odtamtud jsme pokračovali na Zelené pleso, kde se natáčela pohádka „Jak se krotí krokodýli“. Když jsme se naobědvali, pokračovali jsme na Biele pleso. Pak už nás čekal jen sestup, při kterém jsme zastavili na chatě Plesnivec. Opravdový cíl byl však až v Tatranské Kotlině, kde už na nás čekal pan řidič s autobusem. Den návratu započal snídaní, úklidem chatek a následným výletem na Štrbské pleso a okolí. Avšak tímto cesta po Slovensku nekončí, neboť jsme navštívili termály Bešeňová, kde jsme zregenerovali naše těla a vydali se na cestu domů.

Moc děkujeme paní učitelce Šturmové, Codrové a třem instruktorům za skvělou organizaci a krásné zážitky, na které budeme všichni dlouho vzpomínat.

za 8. třídu Matylda Svobodová a Vendula Jarolímková

 

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.