V úterý 19. června se vypravili žáci 3. tříd na výlet, který byl dárkem za celoroční práci, snahu a pěkné chování.

Dárek pro nás připravila paní Jarkovská, která je ředitelkou Stezky a dopravu hradili rodiče Tomáška Landy a rodiče žáků 3. A. Velkou posilou kromě paní učitelek byla Míša Pešťáková a pan Záruba, kteří nám celý výlet pomáhali. Vyrazili jsme od školy v 8:00 h. a po 9. hodině byli na místě. Vydatně jsme se posilnili dobrotami od maminek, nakoupili dárečky a vypravili se na STEZKU. Cestou jsme poznávali formou skládaček, kukátek, rébusů a hlavolamů tajemství přírody. Seznámili jsme se s faunou i flórou typickou pro Krkonoše. Všichni zvládli vystoupat až úplně nahoru do výšky 45 metrů. V posledním patře zazněl velký potlesk i pochvala za statečnost. Po sestupu jsme si užívali hry na hřišti, dokoupili ještě nějaké dobroty a hurá domů.
Všem, kteří se podíleli na přípravě, a na organizaci našeho výletu moc děkujeme!

Mgr. I. Pešťáková, Mgr. L. Buřvalová