ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Ve dnech 14. – 15. 6. se naše třída vydala na výlet do kempu Sedmihorky. Sešli jsme se na vlakovém nádraží, a když přijel vlak, tak jsme se usadili a užívali si pohodovou cestu. Po příjezdu do kempu jsme si odložili věci a šli na oběd, ke kterému byli blbouni, a my jsme si moc pochutnali. Poté jsme se ubytovali, sbalili batůžky a vyrazili jsme se podívat do Skalního města. Cestou jsme viděli mnoho vysokých skal a byli jsme se podívat na několik vyhlídek. Když jsme se vrátili do kempu, oblékli jsme si plavky a šli se koupat do rybníka. Po vydatné večeři a několika míčových hrách, jsme si ještě mohli opéct buřty nebo marshmallony. Pak už následovala večerka.
Druhý den po snídani jsme pěšky vyrazili na Trosky. Cesta byla super, ale na Troskách nás strašně bolely nohy. Proto jsme zpátky do kempu vyrazili vlakem. Tady jsme se stihli ještě vykoupat, ale pak už byl čas vyrazit domů. Cesta ubíhala rychle a na nádraží už na nás čekali rodiče. Výlet jsme si moc užili.
Aneta Hýbnerová, 5. B

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.