S paní učitelkou Jahelkovou a paní vychovatelkou Jarošovou jsme první den přijeli do hotelu Vltava ve Strážném,

ubytovali se, dali si oběd a vyrazili na horu Žalý. Cesta to byla dlouhá 12 km hodně do kopce a z kopce, ale stálo to za to. Nahoře na Žalým jsme se občerstvili a kdo chtěl, podíval se i na samotnou rozhlednu. Na hotel jsme se vrátili poměrně unavení, ale hned po večeři jsme byli venku a hráli různé hry.
Druhý den po snídani jsme dostali obědový balíček s sebou a šli jsme na celodenní výlet - okruh 30 km. Zastavili jsme se v chalupě Na Rozcestí, na Výrovce, pokračovali jsme přes Liščí horu, Tetřeví a Hříběcí boudy zpět do Strážného. Na hotel jsme přišli všichni unavení, navečeřeli se a už jen odpočívali.
Poslední den už nás čekalo jen 9 km, a to na Labskou přehradu, kde jsme slaňovali a vyzkoušeli si Zip Line – (lanový skluz, skládá se z kladky, která se pohybuje po ocelovém laně, které je instalováno ve volném terénu v určitém sklonu) - někteří i vícekrát. V 16 hodin pro nás přijel autobus s naloženými kufry a jeli jsme domů. Všichni si to moc užili.

Kateřina Bořková, Denisa Banduričová, Nela Šedivá