V úterý 22. 5. se třída 7. A, vydala realizovat projekt Extra Třída. Naším cílem je postavit altánek u léčebny dlouhodobě nemocných ve zdejší nemocnici.

Společně s panem Žižkou jsme se tu sešli, abychom domluvili konečnou podobu altánku. Začali jsme tím, že pan Žižka přivezl plachtu na zem, dřevěnou drť a také hrábě, smetáky, kolečka a my jsme se s chutí pustili do práce. Nejprve jsme naměřili plachtu, kterou jsme následně rozstříhali a položili na zem. Poté jsme ji zasypali dřevěnou drtí, aby nebyla vidět. Potom jsme si vybrali vzorky na plachtu, kterou uděláme příště. Velký dík patří panu Žižkovi, který nám realizaci umožnil a rovněž panu Křížovi, který nám dovezl malé občerstvení a taky si pro nás připravil „překvapení“ v podobě rozhovoru s reportérem z Českého rozhlasu. Jsme rádi, že se o našem projektu ví a těším se na příště.

žáci 7.A