ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

V úterý 22. 5. se třída 7. A, vydala realizovat projekt Extra Třída. Naším cílem je postavit altánek u léčebny dlouhodobě nemocných ve zdejší nemocnici.

Společně s panem Žižkou jsme se tu sešli, abychom domluvili konečnou podobu altánku. Začali jsme tím, že pan Žižka přivezl plachtu na zem, dřevěnou drť a také hrábě, smetáky, kolečka a my jsme se s chutí pustili do práce. Nejprve jsme naměřili plachtu, kterou jsme následně rozstříhali a položili na zem. Poté jsme ji zasypali dřevěnou drtí, aby nebyla vidět. Potom jsme si vybrali vzorky na plachtu, kterou uděláme příště. Velký dík patří panu Žižkovi, který nám realizaci umožnil a rovněž panu Křížovi, který nám dovezl malé občerstvení a taky si pro nás připravil „překvapení“ v podobě rozhovoru s reportérem z Českého rozhlasu. Jsme rádi, že se o našem projektu ví a těším se na příště.

žáci 7.A

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.