Ve dnech 29. 5. – 30. 5. 2018 se zúčastnilo družstvo starších žáků krajského kola dopravní soutěže v Rychnově nad Kněžnou.

Naši školu reprezentovali Adéla Hermanová, Adéla Kühnelová, Vojtěch Polák a Václav Lokvenc. První disciplínou byla jízda po dopravním hřišti, dále testy z pravidel silničního provozu, poskytování první pomoci při autonehodě a první den soutěže zakončila jízda zručnosti. Po ukončení první části jsme odjeli do Sněžného v Orlických horách, kde jsme se ubytovali v chatkách a následoval zábavný program. Druhý den byl závěr soutěže – práce s mapou a vyhodnocení. Naši žáci si vedli výborně, umístili se na 4. místě. Družstvo starších žáků postoupilo do kraje již třikrát. Zaslouží si velkou pochvalu a moc jim všem děkujeme za vzornou reprezentaci školy. Jsou vzorem pro své kamarády.

Mgr. Ivana Pešťáková