ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

29. května, krásného slunečného dne jsme se vydali na dlouho očekáváný školní výlet. Naším cílem tentokrát bylo městečko Police nad Metují.

V něm totiž jsou – mimo jiné – dvě krásná muzea. Jako první jsme navštívili Muzeum Merkuru, kde nás přijala milá a zkušená paní průvodkyně, která nám pověděla něco o historii známé stavebnice a ukázala nám zajímavé pohyblivé modely, mezi nimiž byl například i veliký robotický pavouk. Prohlédli jsme si velké množství zajímavých a nesmírně propracovaných výrobků z Merkuru a možná i proto děti strávily nemalou chvíli v dílničce, kde si samy zkoušely tvořit.

Vyhládlí jsme se poté vypravili na výborný oběd do zdejší vývařovny.  Posledním bodem našeho výletu bylo Muzeum papírových modelů, které jsme si nejprve prohlédli s průvodcem. Při prohlídce jsme obdivovali neskutečné modely dopravních prostředků, sportovců, staveb i zvířat. Potom jsme si modelářskou práci sami vyzkoušeli. Postavit papírový maják nebylo vůbec snadné, ale my jsme to zvládli a to dokonce s pochvalou, že jsme moc šikovní. Výlet se nám velmi líbil a… už se těšíme na další :)!

Lenka Buřvalová, Marcela Jarošová

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.