ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Ve čtvrtek 10. 5. se děti 1. stupně ze ZŠ Podharť účastnily akce Den lesů. Počasí nám přálo, takže při plnění různorodých úkolů vždy spojených s poznáváním lesa nebo práce lesníků na nás svítilo sluníčko. V loňském roce jsme procházeli naučnou stezku lesem s úkoly, a tak jsme se letos rozhodli vyzkoušet aktivity v lesním areálu Hájemství.

Během dopoledne jsme si mohli vyzkoušet střelbu lukem, jízdu na koni, připomenuli jsme si, jak správně třídit odpady. Ochutnali jsme také čaje z přírodní lékárny, dozvěděli jsme se mnoho zajímavých informací o nerostech a měli jsme možnost pozorovat, jak vzniká socha vyřezáváním motorovou pilou. Prověřili jsme také naše fyzické síly u přetahování lanem a poznali, jak těžkou práci má pes norník, když jsme prolézali po čtyřech dlouhým tunelem. Ten, komu při dopoledni plném aktivit na čerstvém vzduchu vyhládlo, si mohl opéct buřta. Altán nabízel dětem tvořivé aktivity, jako například skládání puzzle a výrobu hračky z přírodnin. Všichni nejmenší s radostí využili možnosti malování na obličej, takže v odjíždějícím autobusu se s námi do školy vraceli také motýlci, vlaštovky a ještěrky. Organizátorům za tuto opět velmi povedenou akci děkujeme.

za učitelky 1. stupně Mgr. Lenka Buřvalová

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.