Ve čtvrtek 22. března proběhla prezentace projektu "Žijeme spolu bez rozdílu". Třída 7. A představila veřejnosti svůj záměr

postavit malý altánek v areálu královédvorské nemocnice a zpříjemnit pobyt pacientů v léčebně dlouhodobě nemocných. Budova LDN se nachází v zadní části nemocničního areálu na okraji lesa. Klidných a stinných míst, kde by pacienti mohli trávit chvíle se svými blízkými, není mnoho. Žáci 7. A vytipovali vhodné místo, kde by se v budoucnu mohla uskutečnit realizace jejich projektu. V prvotní fázi se počítá s plachtou, která by pacientům zajišťovala stín. Pokud bude dostatek finančních prostředků, místo by se vylepšilo několika lavičkami, stolem a květináči. Prostředí by mělo poskytovat příjemné zázemí pro odpočinek.

Mgr. Zdena Červinková