ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

I když to venku nevypadá, naše děti z družiny už jaro přivítaly nejen vynesenou Moranou, ale i tradičními dílničkami, o něž byl opět velký zájem.

Tvůrčí činnosti i fantazii se meze nekladly, tudíž každá slepička, vajíčko i zajíček byly jedinečné a všechny, jak jinak, nádherné. To potvrdily úsměvy na tvářích rodičů, které si své ratolesti po skončení vyzvedli. Zvědavé očekávání, jaká výzdoba domácnosti doladí Velikonoce, jistě nebylo zklamáno. Děti na 1. stupni naší školy tvoří s nadšením a šikovností. Používání nejen nůžek, ale i jehel a barviček pro ně není žádný problém, tudíž i družinové dílny určitě přispívají k rozvoji jemné motoriky a technického myšlení. Poděkování patří všem paní vychovatelkám i učitelkám, které vymyslely a připravily pro děti pestré a tvůrčí dopoledne.

M. Hošková, ved. vychovatelka

 

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.