ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Na čtvrtek 22. března se připravovaly děti ze školní družiny se svými vychovatelkami velmi pečlivě. Učily se básničky a písničky, vyráběly „paní Zimu“ a děvčata si uvila věnečky z barevných květů (sice papírových, přesto vypadaly jako živé). Odpoledne se vypravil celý průvod, v jehož čele nesly dvě děti Moranu, za zvuků jarního veselení k podharťskému  potoku. Po příchodu na určené místo děti zarecitovaly básničky a zazpívaly píseň Moraně o jaru na její poslední cestu. Pak už „paní Zima“ vzplála a odplula po potoce pryč. 

vychovatelky ŠD a H. Havlíčková

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.