ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Tradiční masopustní úterý 13. 2. opět v Podharti oživilo dění kolem školy i v přilehlých ulicích, kudy se průvod ubíral.

Školní parlament měl plné ruce práce s vyhodnocováním masek při promenádě jednotlivých tříd před budovou, kterou vtipně komentoval pan učitel Novotný.  Každý měl možnost vychutnat si svou hereckou chvíli a nechat kolemstojící oslnit svými často i netradičními nápady, a tak parlament neměl jednoduchou úlohu. Letos nás opět kromě školek ze Slunečné ulice přišly podpořit i školy z Kocbeře a Hajnice, což nás velice potěšilo, a tak náš průvod doslova nebral konce. Zpívalo se už před budovou, veselilo, bubnovalo i tančilo též po cestě i před nemocnicí, neboť s úsměvem se i tělo lépe uzdraví. Na závěr už přicházejícímu průvodu voněla na přivítanou česnečka a řízek ve školní jídelně. V pořadí již dvanáctý masopust navazuje na tradici, kterou naše škola v roce 2006 obnovila. Letos byl navíc spojen se Dnem otevřených dveří a ukázkou daltonské výuky, jež se na naší škole využívá při opakovacích hodinách na 1. stupni již patnáct let.

Mgr. S. Vojtíšková, zástupkyně ředitelky

 

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.