ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Ve čtvrtek 8. 2. 2018 jsme se sešli na vlakovém nádraží a vyrazili na celodenní výlet do liberecké IQLandie.

Prohlídku jsme začali expozicí Kosmu, a poté společně navštívili planetárium, kde jsme se dozvěděli spoustu zajímavých věcí o hvězdách. Po vydatném občerstvení jsme se vydali na průzkum dalších expozic. Zaujala nás tanec blesků a ohnivá bouře, líbil se nám vodní svět, pračka, nebo simulace zemětřesení a vichřice. Poměrně dost času jsme strávili u vesmírného kolotoče, což byl pro nás skvělý zážitek. Nejvíce nás však zaujal mluvící robot, kterému jsme kladli záludné otázky. Po nákupu nezbytných suvenýrů jsme vyrazili zpět na nádraží. Po celodenním výletu jsme byli unavení a těšili se na rodiče. Ti už na nás čekali a my jsme se rozjeli do svých domovů. Celý výlet se nám líbil a jen tak na něho nezapomeneme.

Anta Hýbnerová, Pavlína Jansová, 5.B

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.