ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Žáci třetí třídy se zúčastnili přírodovědné soutěže, kterou pořádal pan Jiřička z DDM. Po příchodu a vysvětlení pravidel, chodili žáci po tříčlenných družstvech a poznávali zvířata, přírodniny a další zajímavosti.
Na 1. místě z naší třídy se umístil Tomáš Ježek se ziskem 13 bodů, na druhém místě Matyáš Tauer, který získal 11 bodů. 3. místo obsadili tři žáci se shodným počtem bodů 10 – Tereza Jansová, Michal Záruba a Tomáš Sodomka. Všechny žáky moc chválím a panu Jiřičkovi děkujeme za pěknou a zajímavou soutěž.

Mgr. Ivana Pešťáková 

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.