ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Dne 19. 12. jsme se zúčastnili přírodovědného programu na Gymnáziu ve Dvoře Králové nad Labem.

Program se týkal těchto předmětů: fyzika, chemie a přírodopis. Jako první se nám představila zdejší učitelka chemie. Ukázali jsme si spoustu pokusů týkajících se Vánoc. Vyzkoušeli jsme si například chemickou cestou vytvořit umělý sníh.

V hodině fyziky nám pan učitel představil základy fyziky a vysvětlil, jak funguje spousta věcí. Ukázal nám také pokusy s elektřinou. Vysvětlil nám například, jak vzniká blesk a další.
Na závěr jsme šli do přírodovědné učebny plné vycpaných zvířat. Paní učitelka nám rozdala zadání a papíry, měli jsme pojmenovat každé ze zvířat. Na konci hodiny jsme si kontrolovali odpovědi. S odchodem z učebny nás pochválila za naše znalosti. Ze školy jsme odcházeli plni znalostí, dojmů a poznatků. Doufáme, že se příští rok zúčastníme znovu. Děkujeme paní učitelce Codrové a Šturmové za krásný zážitek. Děkujeme.

za 8. třídu Vendula Jarolímková


Deváťáci se zúčastnili této akce také, ale vybrali si dějepisný program s panem učitelem Rejchrtem. V programu zazněla přednáška o tom, jak se žilo za doby první světové války. Také jsme si vyzkoušeli práci historika a prohledávali archiv. Akce se nám velice líbila a byla přínosná.

žáci 9. třídy

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.