ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Čerti si v úterý a středu posvítili i na žáky v naší i mateřské škole Slunečná. Zvonění za dveřmi vzbuzovalo respekt a některým zlobivcům tuhla krev v žilách, ale pytle vládců pekel nakonec zůstaly prázdné.

Písničkami i básničkami se to ve třídách rozezvučelo nahlas, přece jen takový počet čertů je třeba nějak ukonejšit, neboť někteří působili opravdu strašidelně. Avšak Mikuláš s anděly celé to hemžení mírumilovně uklidňoval, a tak se všechny návštěvy obešly jen se šmouhami na tvářích, které si pobíhající čerti tradičně užívali. Nakonec si všichni žáčci osladili život, protože bez nadílky se přece taková návštěva neobejde a nikdo nezlobil natolik, aby si ji nezasloužil.

Mgr. S. Vojtíšková

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.