ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Čertoviny se v Podharti opět zdařily. Bezmála 120 dětí si zpestřilo páteční podvečer 1. 12. v naší základní škole čertovskými úkoly, jež byly jako každoročně nápadité a zvládnutelné i pro děti předškolního věku.

Rodiče, kteří své potomky doprovázeli, neměli tentokrát plné ruce práce, jak tomu často bývá, ale mohli jen přihlížet, neboť se na každém stanovišti naši nejstarší žáci zodpovědně ujímali příchozích a trpělivě jim vysvětlovali, jak mají při tvoření postupovat. Nejenže si děti odnášely zajímavé výrobky, za něž se nemusely stydět, ale zároveň si protáhly tělo na překážkové dráze v tělocvičně a naladily též hlasivky v druhém patře, odkud se za doprovodu akordeonu a klavíru linuly po celé škole krásné melodie známých koled. Sladkou tečku na konci nám již tradičně sponzorsky zajistila firma Carla v podobě nádherných kalendářů s Ladovými motivy, za což jí upřímně děkujeme. Celá akce by se nemohla konat bez přípravy obětavých vyučujících, jimž patří též poděkování, zejména však hlavní organizátorce paní učitelce Mgr. Anetě Jahelkové.

Mgr. S. Vojtíšková

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.