ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Jako každoročně se žáci naší školy zapojili do okrskového kola ve florbalu.

Zúčastnili jsme se florbalových turnajů ve všech kategoriích. Pro letošek byly úspěšnější celky kategorií mladších, a to dívek i chlapců. V okrskovém kole získaly oba týmy druhá místa a tím se nominovaly do okresního kola. V soubojích s celky Trutnova, Úpice, Hostinného, Vrchlabí atd. nakonec výraznějšího úspěchu dosáhla parta mladších chlapců. Po únavném boji nakonec obsadili čtvrté místo. V boji o bramborovou medaili se stali suverénní oporou našeho výběru skvělý gólman Vojta Benák a neúnavný, stále ve sprintu běžící Forest alias Pepa Hanzlíček. Všem zúčastněným patří poděkování. 

Mgr. Petr Novotný

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.