Během minulých dvou masopustních průvodů žáci naší školy dostali od obyvatelů Podhartě

do kasiček finanční poděkování za zazpívané písničky a krásný masopustní průvod. Celkem vybrali za dva roky 3 845 Kč. Žákovský parlament pomocí dotazníku pro žáky zjistil, jak by si přáli tuto částku využít.
Děti navrhovaly věnovat finanční částku Domovu sv. Josefa, společnostem Kapce naděje, Život srdcem a Paraple, nebo městskému psímu útulku. Jednoznačně nejvíc hlasů bylo pro adopci zvířete v naší zoologické zahradě. Nejvíce hlasů daly děti na adopci želvy obrovské a kobry kapské.
Škola obdržela certifikáty o adopci obou zvířat na školní rok 2017/2018 platný až do srpna příštího roku. Částka byla spravedlivě rozdělena. Certifikáty si můžete prohlédnout na nástěnce žákovského parlamentu a také si zde můžete přečíst základní údaje o obou „mazlíčcích“.
Milí žáci, až půjdete do naší ZOO, nezapomeňte navštívit „naši“ želvu a kobru!

Žákovský parlament