ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Začátek nového školního roku a přivítání prvňáčků proběhlo na naší škole, díky příznivému počasí, tradičně ve venkovním atriu školy. Den 4. září byl velkou životní změnou především pro nejmenší žáky. V letošním roce bylo zapsáno na naši školu 37 dětí, poprvé však usedlo po udělených odkladech do své lavice 26 dětí, které očekávala paní učitelka třídní Mgr. Kateřina Křivánková. Během slavnostního nástupu se prvňáčci seznámili se svými ochránci z řad nejstarších spolužáků. Ti pomáhají prvňáčkům při začleňování do školního prostředí a překonávání obav a nejistot z nového prostředí. Zároveň ušetří práci i jejich rodičům, neboť denně vyzvedávají prvňáčky ve vestibulu školy, doprovázejí je do třídy a připravují společně pomůcky na vyučování. Při sestavování těchto dvojic, které se nám osvědčily už v loňském roce, jsme se řídili myšlenkou, která platí i pro dospělé: „Jistota v novém prostředí je větší, pokud v něm máme svého podporovatele".  

Mgr. Edita Vaňková, ředitelka školy

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.