19. června jela 7. třída na školní výlet do Děčína tedy do regionu Českosaského Švýcarska. Byli jsme ubytováni v kempu naproti cirkusu.

Když jsme v pondělí přijeli, čekala nás zdejší Via ferrata, kterou většina z nás zvládla pokořit. Večer jsme se zchladili v místním aquaparku. V úterý jsme navštívili Pravčickou bránu, Divokou a Edmundovu soutěsku, které jsme projeli na lodičkách. Předposlední den, tedy ve středu jsme vyrazili do Německa, objevovat památky Drážďan. A večer opět v aquaparku. Ve čtvrtek jsme si zabalili věci a odjeli vlakem domů. Přes stížnosti na malé postele, mravence a brouky ve stanech jsme dorazili domů plni zážitků.

žáci 7. třídy