Dnes druhé třídy přivítaly vzácného hosta – paní inženýrku Lenku Vágnerovou – dceru Josefa Vágnera,

významné osobnosti dějin našeho města, zakladatele safari v České republice. Paní Vágnerová dokázala děti i paní učitelky zaujmout poutavým a zajímavým vyprávěním o životním díle svého otce, které doplnila promítáním fotografií odchytu a přepravy afrických zvířat do České republiky.  Chtěla bych tímto paní Vágnerové velmi poděkovat za čas, který nám věnovala a popřát jí mnoho zdraví a energie do příštích let, aby své krásné vyprávění stihla předat co největšímu množství posluchačů, protože rozhodně stojí za to si je poslechnout.

Mgr. Lenka Buřvalová, Mgr. Ivana Pešťáková