ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Dne 19. června 2017 se žáci 8. a 9. třídy zúčastnili  projektu o 1. pomoci  pod vedením studentek z VOŠZ a SZŠ v Trutnově.

Žáci se seznámili s různými technikami první pomoci. Nejdříve však vyslechli a zároveň si zopakovali to, co již měli umět o svém těle z hodin přírodopisu.  Díky pomůckám, které studentky s sebou přivezly, žáci nacvičovali resuscitaci, měřili si teplotu, procvičovali obvazovou techniku, měřili si tlak a tep v závislosti na námaze, poslouchali tlukot srdce pomocí fonendoskopu a mnoho dalšího. Také se dověděli užitečné rady, jak postupovat při poskytování první pomoci zraněnému člověku nebo při uštknutí hadem.
Myslím, že tato akce byla velkým přínosem pro žáky naší školy, neboť poskytování první pomoci je naše morální povinnost. Tímto chci děkovat  studentkám i jejich paní učitelce Mgr. Libuši Kotykové, Dis, za jejich nasazení a trpělivost.

Mgr. Ivana Codrová

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.