Přelomový týden května a června strávila 4. A na školním výletě na Malé Skále. Celý týden nám krásné počasí přálo nejen k pěším túrám na Frýdštejn,

Vranov, Valdštejn, Hrubou Skálu, Klokočské a Besedické skály, ale i ke koupání v řece Jizeře. Volné večery jsme trávili hraním společenských her, luštěním rébusů a hádanek a lezením po horolezecké stěně. Největším zážitkem pro všechny děti byla jistě páteční jízda na raftech. Nejprve mírně adrenalinový průjezd „šlajsnou" byl korunován vodní bitvou, takže jsme byli všichni úplně mokří. Čekala nás ještě prohlídka Dlaskova statku v Dolánkách a potom jsme už všichni pospíchali vlakem zpět do Dvora Králové.

K. Křivánková, M. Hošková