V závěru měsíce května se družstvo starších žáků ve složení Adélka Hermanová, Lucka Dušková, Vojta Polák a Venda Lokvenc zúčastnili krajského kola dopravní soutěže.

Zahájení soutěže a větší část disciplín se uskutečnila v Náchodě na dopravním hřišti – jízda zručnosti, testy z pravidel silničního provozu, jízda podle dopravních značek, poskytování první pomoci. V odpoledních hodinách jsme se přesunuli do Sněžného v Orlických horách. Všichni se ubytovali v chatkách a na děti čekal zajímavý program. Druhý den proběhla závěrečná část soutěže – mapy, bezpečnost silničního provozu a slavnostní vyhodnocení. Naši žáci se velmi snažili, podali výborné výkony, ukázali, že jsou správný tým. Podporovali se a pomáhali si. Umístili jsme se na pěkném pátém místě. Všichni si zaslouží velkou pochvalu za vzornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Ivana Pešťáková