ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Na výlet jsme vyrazili ve středu 31. května. Sešli jsme se na vlakovém nádraží, odkud jsme dojeli s několika přestupy ve Staré Pace,

v Košťálově a v Železném Brodě až do Tanvaldu a poté autobusem do Harrachova do tříhvězdičkového hotelu Skicentrum. Ihned po příchodu jsme se ubytovali v útulných pokojích a šli do Vertical parku, kde jsme strávili více než tři hodiny na horolezecké stěně, na Big swingu (obří houpačka) a na Bungee trampolíně. Každý den nás čekaly snídaně formou švédských stolů a teplé tříchodové večeře. Ve čtvrtek ráno jsme vyrazili k prameni Labe. Vzhledem k času jsme došli ke Krakonošově snídani, kde nás čekalo občerstvení a odtamtud jinou cestou zpět k Mumlavským vodopádům, ve kterých jsme se cestou zpátky vykoupali a někteří odvážlivci se ponořili i celí. Také jsme závodili, kdo z kamenů postaví nejvyššího „mužíka“. I v pátek jsme si tento výlet všichni moc užili. Jeli jsme lanovkou na Čertovu horu a poté ji pod skokanskými můstky sešli zpět dolů. Cestou jsme hráli různé hry, například výběh mamutího můstku a sjíždění sněhového kopce se zbytky sněhu. Po návratu na hotel jsme si sbalili věci a jeli jsme domů. Na vlakové nádraží ve Dvoře Králové nad Labem, kde na nás čekali rodiče, jsme dorazili před šestou hodinou večerní. Budeme na tento výlet rádi vzpomínat a děkujeme za něj paní učitelce Jahelkové a Ruprichové.

Adéla Kühnelová a Petr Škop

 

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.