ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Ať žijí obnovené tradice! A právě v duchu tohoto hesla se semkli žáci a žákyně devátých tříd, dali hlavy dohromady a uspořádali za dohledu a podpory svých třídních učitelů Dětský den.

Ve čtvrtek 1. června 2017 se díky zodpovědnému přístupu deváťáků rozezněl po celé Podharti dětský smích a štěbetání prvňáků, druháků a třeťáků. Ke svému obveselení a ověření svých znalostí jim starší spolužáci připravili celkem dvanáct stanovišť, na kterých plnili svěřené úkoly. Znalci lesa připravili vědomostní soutěž o fauně a flóře naší přírody, odbornice na dopravu zaměstnaly mozkové závity mrňousů ohledně znalostí dopravních značek, sportovci připravili jízdu zručnosti na kolobrndách, bonbóny se daly získat u děvčat při splnění tzv. kelímkových úkolů, šikovní chlapci připravili řemeslné dovednosti v našich nově vybavených dílnách. Celé dopoledne odtud zněly údery kladívek. Výčet všech stanovišť je zbytečný. Kdo je prožil, viděl, že všude bylo plno zábavy. Cílem každého žáka bylo finální KOLO ŠTĚSTÍ, kde si všichni vytočili drobné odměny a občerstvení.
Akce se vydařila, a to i díky příjemnému letnímu počasí. Malé děti se pěkně pobavily a ti starší měli nakonec velkou radost, jak svůj úkol zvládli. Za to jim patří velké díky, musíme smeknout před jejich přípravou i výkony na stanovištích.

třídní učitelé 9. A a 9. B - Petr Novotný a Iva Codrová

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.