Nejteplejší a nejhezčí květnové dny si na výlet vybrala třída 4. B, která navštívila vesničku Malou Skálu v libereckém kraji.

Ačkoliv má tato obec pouhých 1100 obyvatel, je častým turistickým cílem a počet lidí se tu mnohokrát znásobí. Už za našeho pobytu tu panoval čilý ruch a všichni se jako my těšili na Suché skály, Boučkův statek, řeku Jizeru, kapličku ve Vranovém, Panský ostrov, Žlutou plovárnu, pramen Teplice, skalní hrad Vranov - Pantheon, muzeum českého ráje v Dolánkách, model vlakového nádraží na Malé Skále, výlet na koloběžkách a další a další zajímavosti, které toto nádherné místo v Českém ráji nabízí. Všudypřítomná dobrá nálada, sluníčkové počasí, příjemné ubytování a dobré jídlo, nás nabilo na poslední měsíc školního roku.

tř. uč. Elena Lahučká