ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Poslední březnový podvečer se třída 2. A sešla v knihovně Slavoj, aby strávila dobrodružnou noc s Andersenem.

Nejprve jsme si vybalili úžasné dobroty, ze kterých vzniknul perfektní raut (Děkujeme, maminky a tatínkové!). Na začátku večera jsme se dozvěděli něco o životě pana Andersena a také o Čtyřlístku – jehož čtyřem hrdinům byla tato pohádková noc zasvěcena a pak už jsme se rozdělili do čtyřech skupin a začali soutěžit. Největším překvapením byla noční návštěva kostelní věže s průvodcem, kterému rovněž patří velký dík. Tímto průvodcem byl bývalý žák naší školy Jan Langfelner, který nám o její historii řekl mnoho zajímavostí. Po návratu do knihovny proběhlo vyhodnocení celovečerní soutěže, v níž nikdo neprohrál a pak už byl čas jít do hajan. Noc s Andersenem se nám moc líbila a rádi bychom proto poděkovali knihovnicím Denise a Sabině, které nám tento zážitek zprostředkovaly!

Mgr. Lenka Buřvalová a žáci 2. A

 

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.