Ve středu 23. 3. udělala dětem z 2. A velikou radost paní Pacáková, babička naší žačky Adélky Jahelkové.

Napekla pro nás spoustu perníčků s velikonočními motivy a poslala nám kromě nich i barevné i bílé zdobení se zdobicími sáčky. Takže naše středeční pracovní činnosti byly díky ní perfektně připravené a děti se mohly pustit rovnou do zdobení. Hodina se nám všem velmi líbila. Některé perníčky tak voněly, že už nebyly doneseny domů, ale jen do mlsných pusinek. Tímto bych chtěla paní Pacákové poděkovat nejen za sponzorský dar, protože veškerý materiál nám darovala, ale především za nápad a ochotu spolupracovat a udělat radost dětem.

Mgr. Lenka Buřvalová