ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Ve středu 1. 2. 2017 se v kině Svět konal 5. ročník vědomostní soutěže „Klání malých školáků", kterou pořádal DDM Jednička. Do soutěže vstoupili vybraní žáci všech škol ze Dvora Králové a to z třetích, čtvrtých a pátých ročníků. V družstvu „Podharťáci" soutěžili ze třetích tříd žáci Jaroslav Klička a Lucie Dušánková, ze čtvrté třídy Matouš Flégr a Nikola Havlová a z páté třídy Petr Škop. Soutěžilo se v ověřování znalostí z oblasti cizího jazyka, přísloví a dalších zajímavých disciplín. I přes obrovskou snahu se tým naší školy umístil na 4. místě. Tímto všem zapojeným žákům děkujeme za reprezentaci školy a těšíme se na další ročník.

Mgr. Aneta Jahelková

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.