Ve středu 1. 2. 2017 se v kině Svět konal 5. ročník vědomostní soutěže „Klání malých školáků", kterou pořádal DDM Jednička. Do soutěže vstoupili vybraní žáci všech škol ze Dvora Králové a to z třetích, čtvrtých a pátých ročníků. V družstvu „Podharťáci" soutěžili ze třetích tříd žáci Jaroslav Klička a Lucie Dušánková, ze čtvrté třídy Matouš Flégr a Nikola Havlová a z páté třídy Petr Škop. Soutěžilo se v ověřování znalostí z oblasti cizího jazyka, přísloví a dalších zajímavých disciplín. I přes obrovskou snahu se tým naší školy umístil na 4. místě. Tímto všem zapojeným žákům děkujeme za reprezentaci školy a těšíme se na další ročník.

Mgr. Aneta Jahelková