Jet autobusem, vyjít pořádný kopec, vydat se na sněžnicích na procházku, zjistit, jak vypadají lyže, lyžáky, snowboard,

naučit se do toho všeho obléknout, rozjet se, jet, nespadnout, spadnout, zastavit, nezastavit, jet šusem a konečně zatočit, vyjet na vleku a pořád nahoru a dolů snad stokrát, být zmrzlý, veselý, promáčený, těšit se na pořádný jídlo, dokonce si sám připravit pizzu, zahrát si hry, užít si pořádnou legraci, jít spát do vysněné postýlky, probudit se a to všechno na novo.
Tak tohle všechno zažila třída 4. B na úžasném pobytu v Hotelu pod Zvičinou. Užili jsme si krásné 2 dny plné zimních radovánek a ani jsme nemuseli jezdit daleko.
Děkujeme za pěkné ubytování, dobré jídlo, milý personál, půjčení všeho sportovních náčiní...zase rádi přijedeme.

tř.uč. Elena Lahučká