ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Základní škola Podharť se letos již potřetí zapojila do projektu Sněhuláci pro Afriku, jehož cílem je pomoci dětem v Africe k cestě do školy,

která pro ně není každodenní běžnou záležitostí, ale mnohdy nedostupným snem. Akci organizuje nezisková organizace Kola pro Afriku, obecně prospěšná společnost a Gymnázium Ostrava-Hrabůvka. Nejedná se o akci, při níž by se jen vybíraly peníze, ale pomoc se uskutečňuje formou dětské hry a zábavy. Startovné za každého sněhuláka ve výši 50Kč žáci 8. třídy věnovali z financí, které získali za sběr starého papíru. Na 5. ledna, kdy byl vyhlášen první centrální celorepublikový den pro stavbu sněhuláků, nás příroda obdarovala velkou nadílkou sněhu a my jsme mohli směle vyrazit. Při stavbě sněhuláka se děti pobavily, stmelily a utužily si sociální cítění a snad i pocítily, že se zapojily do něčeho, co pomůže africkým dětem.

Mgr. Edita Vaňková ředitelka školy

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.